47. Aukcja Dzieł Sztuki:
[więcej informacji]
LOT 12 | ID: 047012 |
ZIN Wiktor BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Krajobraz z mostem |
| Technika: | akwarela, pastel, papier naklejony na tekturę |
| Wymiary: | 29,5 x 28 cm (w świetle passe-partout) 49 x 47 cm (z oprawą) |
| Sygnowany p.d.: "WZin" | |
| Cena wywoławcza: | 3400 zł |
| Cena uzyskana: | 4800 zł |