LOT 11
ID: 047011

ZIN Wiktor BIOGRAFIA

Tytuł:Tatarak przy brzegu (1965)
Technika:akwarela, papier naklejony na tekturę
Wymiary:46 x 37 cm (w świetle passe-partout)
76,5 x 66,5 cm (z oprawą)
Sygnowany p.d. "65 Wiktor Zin"