48. Aukcja Dzieł Sztuki
BOBA Aleksander
LOT 54 | ID: 048054 |
BOBA Aleksander BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Przedwiośnie w Tatrach |
| Technika: | olej, sklejka |
| Wymiary: | 27 x 35 cm 31,5 x 39 cm (z oprawą) |
| Sygnowany l.d.: "Aleksander Boba" PRACA NIEDOSTĘPNA | |