BOBA Aleksander

BOBA Aleksander
LOT 52
ID: 048052

BOBA Aleksander BIOGRAFIA

Tytuł:Panorama Wawelu - kry na Wiśle (1937)
Technika:olej, tektura
Wymiary:31,5 x 46 cm
43 x 57,5 cm (z oprawą)
Sygnowany i datowany p.d.: "Aleksander Boba | 37"
Opisany na odwrocie: "Kry na Wiśle | w głębi Wawel | Aleksander Boba"