BOBA Aleksander
LOT 52 | ID: 048052 |
BOBA Aleksander BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Panorama Wawelu - kry na Wiśle (1937) |
| Technika: | olej, tektura |
| Wymiary: | 31,5 x 46 cm 43 x 57,5 cm (z oprawą) |
| Sygnowany i datowany p.d.: "Aleksander Boba | 37" Opisany na odwrocie: "Kry na Wiśle | w głębi Wawel | Aleksander Boba" | |
- [2026-01-21] 51. Aukcja Dzieł Sztuki (3 II 2026) - katalog
- [2026-01-09] Podsumowanie działalności KDA w 2025 roku
- [2026-01-08] Spotkanie w biurze KDA w Warszawie - 10 II 2026
- [2026-01-02] Przyjmujemy obiekty na najbliższe aukcje dzieł sztuki
ul. Starowiślna 14, Kraków
Pn. - Pt. 9:00 - 17:00 |
Biuro KDA w Warszawie |