BOBA Aleksander

BOBA Aleksander
LOT 53
ID: 048053

BOBA Aleksander BIOGRAFIA

Tytuł:Plac Mariacki w Krakowie (1937)
Technika:olej, tektura
Wymiary:31,5 x 46 cm
43 x 57,5 cm (z oprawą)
Sygnowany i datowany p.d.: "Aleksander Boba | 1937"