48. Aukcja Dzieł Sztuki
KARPIŃSKI Alfons
LOT 7 | ID: 048007 |
KARPIŃSKI Alfons BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Martwa natura z różami (1939) |
| Technika: | olej, tektura |
| Wymiary: | 35 x 50 cm 50 x 65 cm (z oprawą) |
| Sygnowany i datowany p.śr.: "A Karpiński.39." | |
| Cena wywoławcza: | 7000 zł |
| Cena uzyskana: | 8000 zł |