48. Aukcja Dzieł Sztuki

19 sierpnia (wtorek) 2025 - godz. 18.00

pon.-pt.: godz. 9.00-17.00

KARPIŃSKI Alfons

KARPIŃSKI Alfons
LOT 7
ID: 048007

KARPIŃSKI Alfons BIOGRAFIA

Tytuł:Martwa natura z różami (1939)
Technika:olej, tektura
Wymiary:35 x 50 cm
50 x 65 cm (z oprawą)
Sygnowany i datowany p.śr.: "A Karpiński.39."
Cena wywoławcza:7000 zł
Cena uzyskana:8000 zł