48. Aukcja Dzieł Sztuki
Autor nieznany
LOT 35 | ID: 048035 |
Autor nieznany BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Maria Magdalena |
| Technika: | olej, płótno |
| Wymiary: | 66,5 x 54 cm 80,5 x 67 cm (z oprawą) |
| Na odwrocie monogram maryjny oraz pieczęć lakowa na blejtramie. | |
| Cena wywoławcza: | 2200 zł |
| Cena uzyskana: | 2800 zł |