48. Aukcja Dzieł Sztuki
RYCHTER-JANOWSKA Bronisława
LOT 6 | ID: 048006 |
RYCHTER-JANOWSKA Bronisława BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | W starym dworku (1916) |
| Technika: | olej, tektura |
| Wymiary: | 24 x 34 cm 31 x 41 cm (z oprawą) |
| Sygnowany i datowany ołówkiem p.d.: "Br. Rychter-Janowska 1916" Opisany na odwrocie: "Dla pamięci bardzo miłego wieczoru w Redakcyi | Br. RychterJanowska" Na odwrocie metka Towarzystwa Przyjaciół Sztuk Pięknych w Krakowie z opisem obrazu. | |
| Cena wywoławcza: | 5000 zł |
| Cena uzyskana: | 5500 zł |