48. Aukcja Dzieł Sztuki

19 sierpnia (wtorek) 2025 - godz. 18.00

pon.-pt.: godz. 9.00-17.00

RYCHTER-JANOWSKA Bronisława

RYCHTER-JANOWSKA Bronisława
LOT 6
ID: 048006

RYCHTER-JANOWSKA Bronisława BIOGRAFIA

Tytuł:W starym dworku (1916)
Technika:olej, tektura
Wymiary:24 x 34 cm
31 x 41 cm (z oprawą)
Sygnowany i datowany ołówkiem p.d.: "Br. Rychter-Janowska 1916"
Opisany na odwrocie: "Dla pamięci bardzo miłego wieczoru w Redakcyi | Br. RychterJanowska"
Na odwrocie metka Towarzystwa Przyjaciół Sztuk Pięknych w Krakowie z opisem obrazu.
Cena wywoławcza:5000 zł
Cena uzyskana:5500 zł