48. Aukcja Dzieł Sztuki

19 sierpnia (wtorek) 2025 - godz. 18.00

pon.-pt.: godz. 9.00-17.00

RZEPIŃSKI Czesław

RZEPIŃSKI Czesław
LOT 75
ID: 048075

RZEPIŃSKI Czesław BIOGRAFIA

Tytuł:Autoportret
Technika:olej, płótno
Wymiary:75 x 60 cm
89 x 74 cm (z oprawą)
Sygnowany l.g.: "Rzepiński"