48. Aukcja Dzieł Sztuki
RZEPIŃSKI Czesław
LOT 75 | ID: 048075 |
RZEPIŃSKI Czesław BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Autoportret |
| Technika: | olej, płótno |
| Wymiary: | 75 x 60 cm 89 x 74 cm (z oprawą) |
| Sygnowany l.g.: "Rzepiński"
PRACA NIEDOSTĘPNA | |