48. Aukcja Dzieł Sztuki

19 sierpnia (wtorek) 2025 - godz. 18.00

pon.-pt.: godz. 9.00-17.00

RZEPIŃSKI Czesław

RZEPIŃSKI Czesław
LOT 74
ID: 048074

RZEPIŃSKI Czesław BIOGRAFIA

Tytuł:Kobieta w koralach
Technika:olej, płótno
Wymiary:55 x 46 cm
74 x 65 cm (z oprawą)
Sygnowany l.g.: "Rzepiński"
Na odwrocie oprawy metka z opisem obrazu.

Portret stanowi wizerunek Elwiry Langner.
Cena wywoławcza:4800 zł
Cena uzyskana:4800 zł