48. Aukcja Dzieł Sztuki
RZEPIŃSKI Czesław
LOT 74 | ID: 048074 |
RZEPIŃSKI Czesław BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Kobieta w koralach |
| Technika: | olej, płótno |
| Wymiary: | 55 x 46 cm 74 x 65 cm (z oprawą) |
| Sygnowany l.g.: "Rzepiński" Na odwrocie oprawy metka z opisem obrazu. Portret stanowi wizerunek Elwiry Langner. | |
| Cena wywoławcza: | 4800 zł |
| Cena uzyskana: | 4800 zł |