48. Aukcja Dzieł Sztuki

19 sierpnia (wtorek) 2025 - godz. 18.00

pon.-pt.: godz. 9.00-17.00

NARKIEWICZ Edward

NARKIEWICZ Edward
LOT 133
ID: 048133

NARKIEWICZ Edward BIOGRAFIA

Tytuł:Samotny żuraw (2003)
Technika:olej, akryl, płyta
Wymiary:80 x 50 cm
83 x 53,5 cm (z oprawą)
Sygnowany i datowany śr.d.: "Edward 2003"
Opisany na odwrocie: "EDWARD NARKIEWICZ | SAMOTNY ŻURAW, 2003 |
(83 x 53,5) CM. | (OLEJ+ACRYLIC+PILŚŃ"
Cena wywoławcza:3000 zł
Cena uzyskana:3000 zł