48. Aukcja Dzieł Sztuki
NARKIEWICZ Edward
LOT 134 | ID: 048134 |
NARKIEWICZ Edward BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Niebieski kameleon (1996) |
| Technika: | olej, płyta |
| Wymiary: | 34 x 49 cm |
| Sygnowany i datowany śr.d.: "Edward 96" Na odwrocie metka autorska z odręcznym opisem. | |
| Cena wywoławcza: | 1800 zł |
| Cena uzyskana: | 2000 zł |