48. Aukcja Dzieł Sztuki
NARKIEWICZ Edward
LOT 132 | ID: 048132 |
NARKIEWICZ Edward BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Żaby (1990) |
| Technika: | olej, płyta |
| Wymiary: | 26 cm (średnica) |
| Sygnowany i datowany p.d.: "Edward 90"
PRACA NIEDOSTĘPNA | |