GEPPERT Eugeniusz

GEPPERT Eugeniusz
LOT 77
ID: 048077

GEPPERT Eugeniusz BIOGRAFIA

Tytuł:Jesienny pejzaż z kościołem
Technika:akwarela, gwasz, karton
Wymiary:59 x 84,5 cm (w świetle passe-partout)
92,5 x 117 cm (z oprawą)
Sygnowany p.d.: "Eugeniusz Geppert"
L.g. widoczne drobne uszkodzenie podłoża.