48. Aukcja Dzieł Sztuki

19 sierpnia (wtorek) 2025 - godz. 18.00

pon.-pt.: godz. 9.00-17.00

PIEŃKOWSKI Ignacy

PIEŃKOWSKI Ignacy
LOT 10
ID: 048010

PIEŃKOWSKI Ignacy BIOGRAFIA

Tytuł:Jesień
Technika:olej, płótno
Wymiary:96 x 150 cm
119,5 x 164,5 cm (z oprawą)
Sygnowany p.d.: "IPieńkowski" [dwukrotnie]
Na odwrocie metka Towarzystwa Przyjaciół Sztuk Pięknych w Krakowie z opisem obrazu.
Widoczne sfalowania płótna i lokalnie spękania malatury.