48. Aukcja Dzieł Sztuki
PIEŃKOWSKI Ignacy
LOT 10 | ID: 048010 |
PIEŃKOWSKI Ignacy BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Jesień |
| Technika: | olej, płótno |
| Wymiary: | 96 x 150 cm 119,5 x 164,5 cm (z oprawą) |
| Sygnowany p.d.: "IPieńkowski" [dwukrotnie] Na odwrocie metka Towarzystwa Przyjaciół Sztuk Pięknych w Krakowie z opisem obrazu. Widoczne sfalowania płótna i lokalnie spękania malatury. PRACA NIEDOSTĘPNA | |