48. Aukcja Dzieł Sztuki

19 sierpnia (wtorek) 2025 - godz. 18.00

pon.-pt.: godz. 9.00-17.00

PIEŃKOWSKI Ignacy

PIEŃKOWSKI Ignacy
LOT 9
ID: 048009

PIEŃKOWSKI Ignacy BIOGRAFIA

Tytuł:W saloniku
Technika:olej, płótno
Wymiary:60 x 73 cm
70,5 x 83,5 cm (z oprawą)
Sygnowany l.d.: "Ign. Pieńkowski"