48. Aukcja Dzieł Sztuki
KARSZNIEWICZ Jerzy
LOT 62 | ID: 048062 |
KARSZNIEWICZ Jerzy BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Zima |
| Technika: | olej, płótno dublowane |
| Wymiary: | 50 x 57 cm 60,5 x 67,5 cm (z oprawą) |
| Sygnowany l.d.: "Jerzy Karszniewicz" Opisany na blejtramie. Na odwrocie metka z odręcznym opisem obrazu. | |
| Cena wywoławcza: | 2400 zł |
| Cena uzyskana: | 2400 zł |