48. Aukcja Dzieł Sztuki
LOT 3 | ID: 048003 |
KOSSAK Jerzy BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Biały koń na pustyni (1941) |
| Technika: | olej, tektura |
| Wymiary: | 39,7 x 50 cm 48,5 x 58,5 cm (z oprawą) |
| Sygnowany i datowany p.d.: "Jerzy Kossak | 1941" | |
| Cena wywoławcza: | 13000 zł |
| Cena uzyskana: | 21000 zł |