48. Aukcja Dzieł Sztuki

19 sierpnia (wtorek) 2025 - godz. 18.00

pon.-pt.: godz. 9.00-17.00

LOT 3
ID: 048003

Tytuł:Biały koń na pustyni (1941)
Technika:olej, tektura
Wymiary:39,7 x 50 cm
48,5 x 58,5 cm (z oprawą)
Sygnowany i datowany p.d.: "Jerzy Kossak | 1941"
Cena wywoławcza:13000 zł
Cena uzyskana:21000 zł