48. Aukcja Dzieł Sztuki

19 sierpnia (wtorek) 2025 - godz. 18.00

pon.-pt.: godz. 9.00-17.00

NOWOSIELSKI Jerzy

NOWOSIELSKI Jerzy
LOT 90
ID: 048090

NOWOSIELSKI Jerzy BIOGRAFIA

Tytuł:Akt leżący (1965/1998)
Technika:serigrafia, papier, nr 9/40
Wymiary:50 x 70 cm
43 x 68 cm (w świetle passe-partout)
59 x 83 cm (z oprawą)
Sygnowana ołówkiem p.d.: "JERZY NOWOSIELSKI"
Datowana ołówkiem p.d.: "65/98"
Opisana ołówkiem l.d.: "9/40"

Do pracy dołączony certyfikat-atest Fundacji Nowosielskich w Krakowie.