48. Aukcja Dzieł Sztuki
NOWOSIELSKI Jerzy
LOT 90 | ID: 048090 |
NOWOSIELSKI Jerzy BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Akt leżący (1965/1998) |
| Technika: | serigrafia, papier, nr 9/40 |
| Wymiary: | 50 x 70 cm 43 x 68 cm (w świetle passe-partout) 59 x 83 cm (z oprawą) |
| Sygnowana ołówkiem p.d.: "JERZY NOWOSIELSKI" Datowana ołówkiem p.d.: "65/98" Opisana ołówkiem l.d.: "9/40" Do pracy dołączony certyfikat-atest Fundacji Nowosielskich w Krakowie. PRACA NIEDOSTĘPNA | |