48. Aukcja Dzieł Sztuki
SŁABIAK Juliusz
LOT 47 | ID: 048047 |
SŁABIAK Juliusz BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Ulica Floriańska w Krakowie |
| Technika: | olej, tektura |
| Wymiary: | 35 x 50 cm 48 x 63 cm (z oprawą) |
| Sygnowany l.d.: "Juliusz Słabiak" | |
| Cena wywoławcza: | 1600 zł |
| Cena uzyskana: | 2000 zł |