SŁABIAK Juliusz

SŁABIAK Juliusz
LOT 46
ID: 048046

SŁABIAK Juliusz BIOGRAFIA

Tytuł:Na wsi
Technika:olej, tektura
Wymiary:50 x 79 cm
58,5 x 77,5 cm (z oprawą)
Sygnowany l.d.: "Juliusz Słabiak"
Widoczne ubytki malatury w lewym i prawym dolnym narożniku.