48. Aukcja Dzieł Sztuki
POCHWALSKI Kasper
LOT 34 | ID: 048034 |
POCHWALSKI Kasper BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Portret Edmunda Litawińskiego | Macierzyństwo (kompozycja dwustronna) |
| Technika: | olej, płótno |
| Wymiary: | 87 x 63 cm 96 x 72 cm (z oprawą) |
| Sygnowany p.g. na stronie z portretem: "Kasper Pochwalski" Sygnowany p.g. na stronie z alegorią macierzyństwa: "KASPER POCHWALSKI" Na stronie z portretem widoczne zabrudzenie malatury oraz drobne ubytki farby (śr.d.). PROWENIENCJA: kolekcja rodziny Tadeusza Litawińskiego. | |
| Cena wywoławcza: | 4000 zł |
| Cena uzyskana: | 4000 zł |