48. Aukcja Dzieł Sztuki

19 sierpnia (wtorek) 2025 - godz. 18.00

pon.-pt.: godz. 9.00-17.00

HOLESZ Ludwik

HOLESZ Ludwik
LOT 136
ID: 048136

HOLESZ Ludwik BIOGRAFIA

Tytuł:Fantastyczna kraina (1980)
Technika:olej, płótno
Wymiary:44,5 x 60 cm
47,5 x 63,3 cm (z oprawą)
Sygnowany i datowany p.d.: "L. Holesz | 1980 r"
Opisany p.d.: "44-266 Świerklany"

PROWENIENCJA:
- kolekcja prywatna,
- dar od artysty.
Cena wywoławcza:4400 zł
Cena uzyskana:4400 zł