48. Aukcja Dzieł Sztuki
WRÓBEL Paweł
LOT 137 | ID: 048137 |
WRÓBEL Paweł BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Karuzela (1969) |
| Technika: | technika mieszana, płyta |
| Wymiary: | 16 x 14 cm |
| Sygnowany i datowany p.d.: "Wróbel P | 1969" Lokalnie widoczne spękanie malatury. Przy dolnej i górnej krawędzi obrazu widoczne otwory w podłożu. PRACA NIEDOSTĘPNA | |