48. Aukcja Dzieł Sztuki

19 sierpnia (wtorek) 2025 - godz. 18.00

pon.-pt.: godz. 9.00-17.00

BRATKOWSKI Roman

BRATKOWSKI Roman
LOT 63
ID: 048063

BRATKOWSKI Roman BIOGRAFIA

Tytuł:Wiosenny sad
Technika:olej, płótno
Wymiary:57 x 73 cm
74 x 90,5 cm (z oprawą)
Sygnowany l.d.: "R. Bratkowski"
Na odwrocie oprawy metka Salonu Malarzy Polskich przy ul. Floriańskiej 37 w Krakowie.