48. Aukcja Dzieł Sztuki
GIBIŃSKI Stanisław
LOT 44 | ID: 048044 |
GIBIŃSKI Stanisław BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Polowanie |
| Technika: | akwarela, gwasz, ołówek, karton |
| Wymiary: | 49 x 69 cm 67,5 x 87,5 cm (z oprawą) |
| Sygnowany p.d.: "S. Gibiński" Widoczne zabrudzenie malatury oraz uszkodzenia ramy. | |
| Cena wywoławcza: | 2400 zł |
| Cena uzyskana: | 3000 zł |