48. Aukcja Dzieł Sztuki

19 sierpnia (wtorek) 2025 - godz. 18.00

pon.-pt.: godz. 9.00-17.00

GIBIŃSKI Stanisław

GIBIŃSKI Stanisław
LOT 44
ID: 048044

GIBIŃSKI Stanisław BIOGRAFIA

Tytuł:Polowanie
Technika:akwarela, gwasz, ołówek, karton
Wymiary:49 x 69 cm
67,5 x 87,5 cm (z oprawą)
Sygnowany p.d.: "S. Gibiński"
Widoczne zabrudzenie malatury oraz uszkodzenia ramy.
Cena wywoławcza:2400 zł
Cena uzyskana:3000 zł