48. Aukcja Dzieł Sztuki
ŻURAWSKI Stanisław
LOT 73 | ID: 048073 |
ŻURAWSKI Stanisław BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Akt z niebieską opaską |
| Technika: | akwarela, ołówek, papier |
| Wymiary: | 42 x 27,5 cm (w świetle passe-partout) 52 x 42,2 cm (z oprawą) |
| Sygnowany p.d.: "St. Żur" | |
| Cena wywoławcza: | 1700 zł |
| Cena uzyskana: | 1700 zł |