48. Aukcja Dzieł Sztuki
STAŃKO Leszek
LOT 57 | ID: 048057 |
STAŃKO Leszek BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Limba nad Morskim Okiem (1972) |
| Technika: | olej, płótno naklejone na tekturę |
| Wymiary: | 26 x 36 cm 36 x 46 cm (z oprawą) |
| Sygnowany i datowany p.d.: "LESZEK STAŃKO | 1972 R." | |
| Cena wywoławcza: | 3200 zł |
| Cena uzyskana: | 3600 zł |