48. Aukcja Dzieł Sztuki

19 sierpnia (wtorek) 2025 - godz. 18.00

pon.-pt.: godz. 9.00-17.00

ŻECHOWSKI Stefan

ŻECHOWSKI Stefan
LOT 15
ID: 048015

ŻECHOWSKI Stefan BIOGRAFIA

Tytuł:Poeta - Juliusz Słowacki (1942)
Technika:pastel, papier
Wymiary:24,5 x 21,3 cm (w świetle passe-partout)
42 x 38 cm (z oprawą)
Sygnowany i datowany p.d.: "S 1942"
Opisany l.d.: "POETA"

PROWENIENCJA:
- kolekcja rodziny Stefana Żechowskiego;
- kolekcja prywatna.
Cena wywoławcza:4400 zł
Cena uzyskana:7000 zł