48. Aukcja Dzieł Sztuki
ŻECHOWSKI Stefan
LOT 15 | ID: 048015 |
ŻECHOWSKI Stefan BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Poeta - Juliusz Słowacki (1942) |
| Technika: | pastel, papier |
| Wymiary: | 24,5 x 21,3 cm (w świetle passe-partout) 42 x 38 cm (z oprawą) |
| Sygnowany i datowany p.d.: "S 1942" Opisany l.d.: "POETA" PROWENIENCJA: - kolekcja rodziny Stefana Żechowskiego; - kolekcja prywatna. | |
| Cena wywoławcza: | 4400 zł |
| Cena uzyskana: | 7000 zł |