48. Aukcja Dzieł Sztuki
WODZINOWSKI Wincenty
LOT 42 | ID: 048042 |
WODZINOWSKI Wincenty BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Krakowiak |
| Technika: | olej, tektura |
| Wymiary: | 34,5 x 50 cm 34,5 x 50 cm (z oprawą) |
| Sygnowany p.d.: "W. Wodzinowski"
PRACA NIEDOSTĘPNA | |