48. Aukcja Dzieł Sztuki

19 sierpnia (wtorek) 2025 - godz. 18.00

pon.-pt.: godz. 9.00-17.00

WODZINOWSKI Wincenty

WODZINOWSKI Wincenty
LOT 43
ID: 048043

WODZINOWSKI Wincenty BIOGRAFIA

Tytuł:Kobieta z żółtą różą (1936)
Technika:pastel, papier naklejony na tekturę
Wymiary:49,5 x 71 cm
60,5 x 82 cm (z oprawą)
Sygnowany i datowany l.g.: "W. Wodzinowski | 1936"