48. Aukcja Dzieł Sztuki

19 sierpnia (wtorek) 2025 - godz. 18.00

pon.-pt.: godz. 9.00-17.00

WODZINOWSKI Wincenty

WODZINOWSKI Wincenty
LOT 12
ID: 048012

WODZINOWSKI Wincenty BIOGRAFIA

Tytuł:Wiosna - krakowiacy pod kwitnącą jabłonią (1929)
Technika:olej, tektura
Wymiary:70 x 100 cm
92 x 122 cm (z oprawą)
Sygnowany i datowany l.d.: "W. Wodzinowski | 1929 r"
Cena wywoławcza:8500 zł
Cena uzyskana:12000 zł