48. Aukcja Dzieł Sztuki
WODZINOWSKI Wincenty
LOT 12 | ID: 048012 |
WODZINOWSKI Wincenty BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Wiosna - krakowiacy pod kwitnącą jabłonią (1929) |
| Technika: | olej, tektura |
| Wymiary: | 70 x 100 cm 92 x 122 cm (z oprawą) |
| Sygnowany i datowany l.d.: "W. Wodzinowski | 1929 r" | |
| Cena wywoławcza: | 8500 zł |
| Cena uzyskana: | 12000 zł |