48. Aukcja Dzieł Sztuki

19 sierpnia (wtorek) 2025 - godz. 18.00

pon.-pt.: godz. 9.00-17.00

SERAFIN Władysław

SERAFIN Władysław
LOT 49
ID: 048049

SERAFIN Władysław BIOGRAFIA

Tytuł:Rynek w Krakowie - Sukiennice
Technika:olej, płótno
Wymiary:50 x 75 cm
66 x 91,5 cm (z oprawą)
Sygnowany l.d.: "W Serafin"
Cena wywoławcza:1700 zł
Cena uzyskana:4200 zł