48. Aukcja Dzieł Sztuki
SERAFIN Władysław
LOT 49 | ID: 048049 |
SERAFIN Władysław BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Rynek w Krakowie - Sukiennice |
| Technika: | olej, płótno |
| Wymiary: | 50 x 75 cm 66 x 91,5 cm (z oprawą) |
| Sygnowany l.d.: "W Serafin" | |
| Cena wywoławcza: | 1700 zł |
| Cena uzyskana: | 4200 zł |