48. Aukcja Dzieł Sztuki
KARCZ Włodzimierz
LOT 116 | ID: 048116 |
KARCZ Włodzimierz BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Kwiaciarki na krakowskim rynku (1986) |
| Technika: | olej, płótno |
| Wymiary: | 80 x 70 cm 93,5 x 83,5 cm (z oprawą) |
| Sygnowany i datowany l.d.: "Karcz | 1986"
PRACA NIEDOSTĘPNA | |