48. Aukcja Dzieł Sztuki

19 sierpnia (wtorek) 2025 - godz. 18.00

pon.-pt.: godz. 9.00-17.00

KARCZ Włodzimierz

KARCZ Włodzimierz
LOT 116
ID: 048116

KARCZ Włodzimierz BIOGRAFIA

Tytuł:Kwiaciarki na krakowskim rynku (1986)
Technika:olej, płótno
Wymiary:80 x 70 cm
93,5 x 83,5 cm (z oprawą)
Sygnowany i datowany l.d.: "Karcz | 1986"