48. Aukcja Dzieł Sztuki
KOSSAK Wojciech
LOT 1 | ID: 048001 |
KOSSAK Wojciech BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Atak wilków - spłoszony koń |
| Technika: | olej, tektura |
| Wymiary: | 41,8 x 51,5 cm 55,5 x 65,5 cm |
| Sygnowany p.d.: "Wojciech Kossak" Na odwrocie pieczęć lakowa z herbem rodu Kossaków. | |
| Cena wywoławcza: | 20000 zł |
| Cena uzyskana: | 34000 zł |