48. Aukcja Dzieł Sztuki

19 sierpnia (wtorek) 2025 - godz. 18.00

pon.-pt.: godz. 9.00-17.00

KOSSAK Wojciech

KOSSAK Wojciech
LOT 1
ID: 048001

KOSSAK Wojciech BIOGRAFIA

Tytuł:Atak wilków - spłoszony koń
Technika:olej, tektura
Wymiary:41,8 x 51,5 cm
55,5 x 65,5 cm
Sygnowany p.d.: "Wojciech Kossak"
Na odwrocie pieczęć lakowa z herbem rodu Kossaków.
Cena wywoławcza:20000 zł
Cena uzyskana:34000 zł