48. Aukcja Dzieł Sztuki

19 sierpnia (wtorek) 2025 - godz. 18.00

pon.-pt.: godz. 9.00-17.00

PRZEBINDOWSKI Zdzisław

PRZEBINDOWSKI Zdzisław
LOT 78
ID: 048078

PRZEBINDOWSKI Zdzisław BIOGRAFIA

Tytuł:Pejzaż z aleją (1940)
Technika:olej, płótno naklejone na tekturę
Wymiary:50 x 65,5 cm
64 x 79 cm (z oprawą)
Sygnowany i datowany l.d.: "Z Przebindowski 940"
Widoczne zabrudzenie malatury.