49. Aukcja Dzieł Sztuki

14 października (wtorek) 2025 - godz. 18.00

pon.-pt.: godz. 9.00-17.00

Obiekty w katalogu 49. Aukcji Dzieł Sztuki nie posiadają cen rezerwowych.

KARPIŃSKI Alfons

KARPIŃSKI Alfons
LOT 34
ID: 049034

KARPIŃSKI Alfons BIOGRAFIA

Tytuł:Kaczeńce
Technika:olej, tektura
Wymiary:34,5 x 54,5 cm
55 x 75 cm (z oprawą)
Sygnowany p.d.: "a. Karpiński"
Opisany na odwrocie: "Kaczeńce | mal. a. Karpiński | Kraków"
Cena wywoławcza:13000 zł
Cena uzyskana:13000 zł