49. Aukcja Dzieł Sztuki
Obiekty w katalogu 49. Aukcji Dzieł Sztuki nie posiadają cen rezerwowych.
KARPIŃSKI Alfons
LOT 34 | ID: 049034 |
KARPIŃSKI Alfons BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Kaczeńce |
| Technika: | olej, tektura |
| Wymiary: | 34,5 x 54,5 cm 55 x 75 cm (z oprawą) |
| Sygnowany p.d.: "a. Karpiński" Opisany na odwrocie: "Kaczeńce | mal. a. Karpiński | Kraków" | |
| Cena wywoławcza: | 13000 zł |
| Cena uzyskana: | 13000 zł |