49. Aukcja Dzieł Sztuki
Obiekty w katalogu 49. Aukcji Dzieł Sztuki nie posiadają cen rezerwowych.
LOT 6 | ID: 049006 |
KOSSAK Jerzy BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Wizja św. Huberta na łowach (1943) |
| Technika: | olej, tektura |
| Wymiary: | 68,5 x 95,5 cm 81,5 x 109 cm (z oprawą) |
| Sygnowany i datowany l.d.: "Jerzy Kossak | 1943" Na odwrocie pieczątka Jerzego Kossaka z potwierdzeniem autentyczności obrazu. W górnej części obrazu widoczne pojedyncze ubytki malatury. | |
| Cena wywoławcza: | 22000 zł |
| Cena uzyskana: | 41000 zł |