49. Aukcja Dzieł Sztuki
Obiekty w katalogu 49. Aukcji Dzieł Sztuki nie posiadają cen rezerwowych.
LOT 25 | ID: 049025 |
KOSSAK Jerzy BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Wesele krakowskie (1942) |
| Technika: | olej, tektura |
| Wymiary: | 68 x 99 cm 91 x 123 cm (z oprawą) |
| Sygnowany i datowany l.d.: "Jerzy Kossak | 1942" Na odwrocie pieczątka Jerzego Kossaka z herbem rodu Kossaków. Lokalnie widoczne drobne spękania malatury. PRACA NIEDOSTĘPNA | |