49. Aukcja Dzieł Sztuki

14 października (wtorek) 2025 - godz. 18.00

pon.-pt.: godz. 9.00-17.00

Obiekty w katalogu 49. Aukcji Dzieł Sztuki nie posiadają cen rezerwowych.

LOT 25
ID: 049025

Tytuł:Wesele krakowskie (1942)
Technika:olej, tektura
Wymiary:68 x 99 cm
91 x 123 cm (z oprawą)
Sygnowany i datowany l.d.: "Jerzy Kossak | 1942"
Na odwrocie pieczątka Jerzego Kossaka z herbem rodu Kossaków.
Lokalnie widoczne drobne spękania malatury.