49. Aukcja Dzieł Sztuki

14 października (wtorek) 2025 - godz. 18.00

pon.-pt.: godz. 9.00-17.00

Obiekty w katalogu 49. Aukcji Dzieł Sztuki nie posiadają cen rezerwowych.

LOT 5
ID: 049005

Tytuł:Konie na wybiegu (1933)
Technika:olej, sklejka
Wymiary:29,5 x 39,5 cm
39 x 49 cm (z oprawą)
Sygnowany i datowany p.d.: "Jerzy Kossak | 1933"
Cena wywoławcza:11000 zł
Cena uzyskana:11000 zł