49. Aukcja Dzieł Sztuki
Obiekty w katalogu 49. Aukcji Dzieł Sztuki nie posiadają cen rezerwowych.
LOT 5 | ID: 049005 |
KOSSAK Jerzy BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Konie na wybiegu (1933) |
| Technika: | olej, sklejka |
| Wymiary: | 29,5 x 39,5 cm 39 x 49 cm (z oprawą) |
| Sygnowany i datowany p.d.: "Jerzy Kossak | 1933" | |
| Cena wywoławcza: | 11000 zł |
| Cena uzyskana: | 11000 zł |