49. Aukcja Dzieł Sztuki
Obiekty w katalogu 49. Aukcji Dzieł Sztuki nie posiadają cen rezerwowych.
LOT 24 | ID: 049024 |
KOSSAK Jerzy BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Żołnierze Napoleona w odwrocie spod Moskwy (1938) |
| Technika: | olej, tektura |
| Wymiary: | 50 x 70 cm 71,5 x 92 cm (z oprawą) |
| Sygnowany i datowany l.d.: "Jerzy Kossak | 1938" W środkowej górnej partii obrazu widoczne ślady zmarszczenia tektury. Lokalnie widoczne przetarcia malatury. | |
| Cena wywoławcza: | 17000 zł |
| Cena uzyskana: | 17000 zł |