49. Aukcja Dzieł Sztuki

14 października (wtorek) 2025 - godz. 18.00

pon.-pt.: godz. 9.00-17.00

Obiekty w katalogu 49. Aukcji Dzieł Sztuki nie posiadają cen rezerwowych.

LOT 24
ID: 049024

Tytuł:Żołnierze Napoleona w odwrocie spod Moskwy (1938)
Technika:olej, tektura
Wymiary:50 x 70 cm
71,5 x 92 cm (z oprawą)
Sygnowany i datowany l.d.: "Jerzy Kossak | 1938"
W środkowej górnej partii obrazu widoczne ślady zmarszczenia tektury. Lokalnie widoczne przetarcia malatury.
Cena wywoławcza:17000 zł
Cena uzyskana:17000 zł