49. Aukcja Dzieł Sztuki
Obiekty w katalogu 49. Aukcji Dzieł Sztuki nie posiadają cen rezerwowych.
LOT 3 | ID: 049003 |
KOSSAK Jerzy BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Husarz na tle Wawelu (1939) |
| Technika: | olej, tektura |
| Wymiary: | 50,3 x 39,3 cm 61 x 49 cm (z oprawą) |
| Sygnowany i datowany p.d.: "Jerzy Kossak | 1939" Na odwrocie pieczątka Jerzego Kossaka z potwierdzeniem autentyczności obrazu. | |
| Cena wywoławcza: | 16000 zł |
| Cena uzyskana: | 24000 zł |