49. Aukcja Dzieł Sztuki
Obiekty w katalogu 49. Aukcji Dzieł Sztuki nie posiadają cen rezerwowych.
LOT 4 | ID: 049004 |
KOSSAK Jerzy BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Wizja Napoleona w odwrocie spod Moskwy (1930) |
| Technika: | olej, sklejka |
| Wymiary: | 29,5 x 40 cm 42 x 51,5 cm (z oprawą) |
| Sygnowany i datowany l.d.: "Jerzy Kossak | 1930" Na odwrocie pieczątka Jerzego Kossaka z herbem rodu Kossaków oraz odręcznie wpisanym numerem "0468". | |
| Cena wywoławcza: | 15000 zł |
| Cena uzyskana: | 18000 zł |