49. Aukcja Dzieł Sztuki

14 października (wtorek) 2025 - godz. 18.00

pon.-pt.: godz. 9.00-17.00

Obiekty w katalogu 49. Aukcji Dzieł Sztuki nie posiadają cen rezerwowych.

LOT 4
ID: 049004

Tytuł:Wizja Napoleona w odwrocie spod Moskwy (1930)
Technika:olej, sklejka
Wymiary:29,5 x 40 cm
42 x 51,5 cm (z oprawą)
Sygnowany i datowany l.d.: "Jerzy Kossak | 1930"
Na odwrocie pieczątka Jerzego Kossaka z herbem rodu Kossaków oraz odręcznie wpisanym numerem "0468".
Cena wywoławcza:15000 zł
Cena uzyskana:18000 zł