49. Aukcja Dzieł Sztuki

14 października (wtorek) 2025 - godz. 18.00

pon.-pt.: godz. 9.00-17.00

Obiekty w katalogu 49. Aukcji Dzieł Sztuki nie posiadają cen rezerwowych.

LOT 26
ID: 049026

Tytuł:Ułan pojący konia
Technika:olej, tektura
Wymiary:35 x 50 cm
49 x 64,5 cm (z oprawą)
Sygnowany p.d.: "Jerzy Kossak"
Widoczne zabrudzenie malatury.
Cena wywoławcza:11000 zł
Cena uzyskana:13000 zł