49. Aukcja Dzieł Sztuki
Obiekty w katalogu 49. Aukcji Dzieł Sztuki nie posiadają cen rezerwowych.
LOT 26 | ID: 049026 |
KOSSAK Jerzy BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Ułan pojący konia |
| Technika: | olej, tektura |
| Wymiary: | 35 x 50 cm 49 x 64,5 cm (z oprawą) |
| Sygnowany p.d.: "Jerzy Kossak" Na odwrocie pieczątka Jerzego Kossaka z herbem rodu Kossaków oraz pieczątka artysty z potwierdzeniem autentyczności obrazu. Widoczne zabrudzenie malatury. | |
| Cena wywoławcza: | 11000 zł |
| Cena uzyskana: | 13000 zł |