49. Aukcja Dzieł Sztuki

14 października (wtorek) 2025 - godz. 18.00

pon.-pt.: godz. 9.00-17.00

Obiekty w katalogu 49. Aukcji Dzieł Sztuki nie posiadają cen rezerwowych.

LOT 23
ID: 049023

Tytuł:W zimowej zamieci - ułan z koniem (1921)
Technika:olej, tektura
Wymiary:47,5 x 63 cm
60 x 75 cm (z oprawą)
Sygnowany i datowany śr.d.: "Jerzy Kossak 1921"
L.d. dedykacja autorska.
Obraz po konserwacji.
Cena wywoławcza:18000 zł
Cena uzyskana:21000 zł