49. Aukcja Dzieł Sztuki
Obiekty w katalogu 49. Aukcji Dzieł Sztuki nie posiadają cen rezerwowych.
LOT 23 | ID: 049023 |
KOSSAK Jerzy BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | W zimowej zamieci - ułan z koniem (1921) |
| Technika: | olej, tektura |
| Wymiary: | 47,5 x 63 cm 60 x 75 cm (z oprawą) |
| Sygnowany i datowany śr.d.: "Jerzy Kossak 1921" L.d. dedykacja autorska. Obraz po konserwacji. | |
| Cena wywoławcza: | 18000 zł |
| Cena uzyskana: | 21000 zł |