49. Aukcja Dzieł Sztuki
Obiekty w katalogu 49. Aukcji Dzieł Sztuki nie posiadają cen rezerwowych.
JONIAK Juliusz
LOT 105 | ID: 049105 |
JONIAK Juliusz BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Pinie w Cadaqués |
| Technika: | olej, płótno |
| Wymiary: | 75,5 x 92 cm 88 x 105 cm (z oprawą) |
| Sygnowany i datowany p.d.: "Joniak 2000" Opisany na odwrocie: "JULIUSZ JONIAK | Pinie w Cadaques’2000 | 75 x 92 | 2000" Na odwrocie metka Towarzystwa Przyjaciół Sztuk Pięknych w Krakowie oraz dedykacja autorska z 2002 roku. | |
| Cena wywoławcza: | 11000 zł |
| Cena uzyskana: | 11000 zł |